Dárkové poukazy

Pokud se rozhodnete zakoupit dárkový poukaz do našich vodních domků, prosíme o přečtení následujících podmínek.

Dárkový poukaz lze vystavit na libovolnou částku. Berte prosím na vědomí, že min. délka pobytu u nás jsou dvě po sobě jdoucí noci.

Vzhledem k naší vysoké obsazenosti doporučujeme před zakoupením poukazu zkontrolovat dostupné termíny a zvážit tak jeho zakoupení.

Rezervaci doporučujeme udělat co nejdříve po obdržení poukazu.

Peníze za zakoupené dárkové poukazy nevracíme a nelze jejich platnost prodlužovat. Pro rezervace prostřednictvím dárkového poukazu platí stejné storno podmínky jako pro klasickou rezervaci (=změna termínu nebo jeho přesunutí je možné nejpozději 30 dnů před datem rezervace, jinak rezervace propadá). Poukaz lze vyčerpat pouze vcelku, nelze rozdělit mezi více rezervací. Hodnota poukazu lze čerpat pouze na ubytování, pokud chcete darovat ostatní doplňkové služby, napište nám to do poznámky v objednávce.

Aktuálně vystavujeme dárkové poukazy s platností do 31.12.2024.

Pobyt s pejskem je možné pouze po předchozí domluvě (před rezervací/před zakoupením poukazu) , podmínkou je malé plemeno (max. 10kg) a dobré vychování pejska. Prosíme, berte na vědomí, že pro velká plemena to u nás není uzpůsobené a nelze dělat výjimky.

    Objednávkový formulář

    Zaslání elektronickyZaslání poštou (30 Kč)