Vodní domky

Na třech tůních v areálu se nachází dřevěné stylové vodní domky, které jsou situovány na vodní hladině. Každý domek má svůj specifický styl a v každém najdete nějaký speciální prvek.

V rámci zachování autenticity přírody jsou všechny domky bez přívodu elektřiny. K základnímu vybavení každého domku patří postel pro dvě osoby, kamna na dřevo, prostorná terasa, houpací síť nebo křeslo pro relaxaci a základní vybavení pro chytání ryb. U každého domku najdete venkovní posezení s ohništěm.

Kapacita každého vodního domku jsou dvě dospělé osoby, pobyt s dětmi není z hlediska bezpečnosti možný. Ubytování s pejskem je možné pouze po předchozí domluvě (před rezervací) , podmínkou je malé plemeno (max. 10kg) a dobré vychování pejska.

Každý domek má k dispozici svoji vlastní oddělenou koupelnu se splachovací toaletou a sprchovým koutem. Sociální zařízení se nachází v docházkové vzdálenosti od každého domku. Protože víme, že není úplně jednoduché se „odříznout od světa“, tak pro vaše pohodlí a komfort je do všech koupelen zavedena elektřina a v každé koupelně je k dispozici zásuvka. Najdete zde také chladničku pro uchování potravin. Základní toaletní potřeby a ručníky jsou u nás samozřejmostí.

Vodní domek
PROVENCE

Vodní domek
BLUE

Vodní domek
LIST